کنار بایستیم

نوشته: «اون مال قدیما بود که می گفتن آدما رو در سفر باید شناخت، آدما رو باید در برخورد با جنس مخالف شناخت».

نمونه هایی به چشم دیده ام که بخش دوم این نقل قول را موکد و محکم تایید می کنند. تجربه هایی هم هست که نشان می دهد کارکرد آدم شناسانه سفر همچنان به قوت خودش باقی است. ایضا ترکیب هر دو را هم مشاهده کرده ام؛ این نوعش طبعا خیلی گل درشت تر و مشت باز کن تر است. خلاصه این که به برخی انسان ها-مثل خیلی دیگر از موجودات- وقتی دارند خودشان را به جنس مخالف اثبات می کنند -یا خیال می کنند که دارند این کار را می کنند- نزدیک نشوید. چه به مذکرهایی که تور قدرت نمایی و عرضه استعداد برای دلبرشان گذاشته اند چه به مونث هایی که-دست کم به حساب خودشان و طرفدارانشان- ناز بنیاد کرده اند. حالا اگر عشقی هم –یک سویه یا دو سویه- در میان باشد که دیگر خونتان پای خودتان. به نظرم بهتر است از بعضی ها دور بایستیم، بگذاریم فصل گشنی که تمام شد برویم حال و احوال کنیم و مبارک باد –یا به اقتضا؛ «غمش را نخور»- بگوییم و ادامه ماجرا. امن و آرام و بی دردسر.

/ 13 نظر / 32 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زهرا

چرا؟؟؟[تعجب] حرف بدی که نزده بودین؟ قشنگ بود!![ناراحت]

هرى هالر

آشنايى كه من هنوز به جا نياورده ام، پيغام تازه اى گذاشته ايد كه باز هم مويد اين است كه كاملا سوء تعبير شده. به تبع، اين دو موضوعى كه شما در پيغام جديد اشاره كرديد هم هيچگونه ربطى به هم ندارند. من هنوز متوجه نشده ام شما كداميك از دوستان هستيد و تنها در پيغام دوم جنسيت شما را از اشاره اى كه داشتيد فهميدم، از اشاراتى كه توى اين چند پيغام داشتيد من نشناختم. حتى قضيه "صفحه آخر" را هم نگرفتم. اگر خودتان را در پيغام خصوصى معرفى كنيد كار را راحت كرده ايد. نهايتا اين كه قضيه چند سال نورى از برداشتى كه شما كرديد دور است. حالا لطفا هم خودتان را دست كم خصوصى به من معرفى كنيد هم حالا كه برايتان روشن شد ماجرا چيز ديگريست، من با اجازه آن چند خط نوشته كاملا نامرتبط به ماجرايى كه گفتيد را برگردانم به جايش.

آیلار

سلام.به خاطر تربیت عالی و ادب بی نهایتتان از طرف من به پدر و مادرتان صمیمانه تبریک بگویید.زود به زود بنویس و چشمان مشتاقمان را زیاد منتظر نگذار.

آهنگ

همه جا از این آدم های بی اندیشه و بی منطق پیدا میشه که صرفا برای بیان خودشون حرفی می زنن. چیز جدیدی نیست نسلشون. ما که نوشته هاتونو خیلی خیلی دوست داریم عزت زیاد! :)

ریحانه

کی افعی جانماز آب کش شدی شما؟؟ چطور ما نفهمیدیم؟ فامیلتون هم چیزی نگفت!!

ریحانه

درباره ی نظر این دوست عصبانی، آدم نمی داند دم خروس را باور کند یا قسم حضرت عباس را؟ حسن نیت و بی ادعایی و نان و ماست؟ یا ادبیات گه و پهن ؟

هری هالر

آشنای ما، باز هم آمدی و معرفی نکردی، تشکر از توضیح محترمانه مجدد و به گمانم خوشبختانه تا بحال روشن شده باشد که اشتباه در برداشت رخ داده بوده، نام شریفت را هم بگذار تا بی واسطه و بی ابهام صحبت کنیم.

ترنج

هاها آفرین خیلی خوب می نویسی :))

زهرا

عه !! دوباره گذاشتینش؟! چ خوب ! _____ خلاصه این که به برخی انسان ها-مثل خیلی دیگر از موجودات- وقتی دارند خودشان را به جنس مخالف اثبات می کنند نزدیک نشوید... ( برخی انسانها مثل خیلی دیگر از موجودات ) اینو خوب اومدی شدیدا .